U Ciebie

U Ciebie

O mnie

Dlaczego właśnie U CIEBIE? Silny ból mięśni, choroba, wygoda, oszczędność czasu, poczucie bezpieczeństwa to tylko kilka z przyczyn dla których klienci wolą wybrać masaże i zabiegi we własnym domu. Ja wychodzę im naprzeciw.

Dyplom masażystki uzyskałam na kursie organizowanym przez Akademię Medyczną w Łodzi w 1998 roku. Był to kurs dla lekarzy i rehabilitantów obejmujący zakresem masaż klasyczny, limfatyczny i sportowy. Swoją wiedzę i doświadczenie poszerzałam później o kolejne rodzaje masaży w Studium Doradztwa Życiowego. Były to m.in. masaż shiatsu, refleksoterapia i masaż tybetański. Jakkolwiek różne są nazwy cel każdego masażu jest taki sam - ulga w cierpieniu i bólu czy to fizycznym czy psychicznym. Często też polecam klientom masaże energetyczne (dotykowe i bezdotykowe) oraz zabiegi wzmacniające organizm.
Swoje masaże łączę z coachingiem i mentoringiem. Pod tymi, modnymi ostatnio, słowami kryje się nic innego jak właśnie doradztwo życiowe.

Moje pierwsze masaże były skierowane były głównie do rodziny i znajomych. Rozwijałam w ten sposób zarówno własne doświadczenie jak i indywidualne sposoby wykonania masażu. Po kilkunastu latach postanowiłam zająć się masażem zawodowo. Współpracowałam z gabinetami w Łodzi i Zgierzu, jednak zauważyłam, że największą satysfakcję i najlepsze rezultaty osiągam pracując z klientami w ich domach.

Nazywam się Aleksandra Leśniczak i miło mi będzie być także Twoja masażystką.