U Ciebie

U Ciebie

Masaże

OFERUJĘ SZEROKĄ GAMĘ MASAŻY ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny bazuje na masażu klasycznym, jednak jego celem jest nie tylko rozluźnienie partii mięśniowych, ale także zapewnienie osobie masowanej maksimum odprężenia, spokoju, wyciszenia emocji. Masaż relaksacyjny obejmuje całe ciało lub dowolne partie ciała, może trwać od 30 minut do godziny lub dłużej w zależności od potrzeb i masowanych części ciała (masaż twarzy trwa ok pół godziny, całego ciała około dwóch).

Masaż ujędrniający

Masaż ujędrniający

Podstawą jest masaż klasyczny połączony ze stymulacją ciała za pomocą bańki chińskiej lub specjalnej techniki manualnej np przy masażu twarzy i deklotu oraz biustu. Pomaga pozbyć się cellulitu, wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Wzmacnia napięcie i nawilżenie skóry także dzięki zastosowaniu odpowiednich preparatów do masażu. Efekty są widoczne po kilku zabiegach (zaleca się ok 10 zabiegów). Masaż ujędrniający trwa od pół godziny do godziny.

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny pomaga pozbyć się bólu, zlikwidować napięcia związane ze stresem. Dzięki rozmasowaniu spiętych i przykurczonych mięśni uzyskujemy efekt rozluźnienia, a co za tym idzie, zwiększenia możliwości ciała do ruchu. Masaż może trwać od pół godziny do godziny.

Refleksoterapia

Refleksoterapia

Refleksoterapia kojarzy się głównie jako metoda masażu stóp, w której stymulowane są określone punkty i strefy odruchowe na stopach, odpowiadające poszczególnym narządom i układom ludzkiego ciała. Celem masażu jest takie oddziaływanie na pacjenta, dzięki któremu odzyska on fizjologiczny stan równowagi, a co za tym idzie i zdrowie. Medycyna chińska punkty refleksoterapeutyczne odnajduje także na uszach i dłoniach. Kompleksowy masaż tych punktów nie tylko relaksuje ciało, ale i wspomaga w jego uzdrawianiu. Masaż tego typu trwa 1-1,5 godziny.

Świecowanie uszu

Świecowanie uszu

Świecowanie uszu, inaczej konchowanie uszu, to popularny zabieg medycyny naturalnej, który pomaga pozbyć się zalegającej w uchu woskowiny, różnego pochodzenia szumów w uszach, oczyścić zatoki czy złagodzić katar podczas przeziębienia. Podczas zabiegu w kanale słuchowym wytwarza się podciśnienie (tzw. efekt komina), które wyciąga woskowinę oraz zanieczyszczenia. Również bóle i zawroty głowy, migreny i zespół przewlekłego zmęczenia są wskazaniem do konchowania uszu. Dodatkowym atutem jest jego działanie aromaterapeutyczne i relaksacyjne. Zabieg trwa około godziny.

Masaż energetyczny

Masaż energetyczny

Masaż opiera się głównie na wymianie energetycznej (masaż typu reiki, tantryczny, czakr) z włączeniem relaksującego dotyku, aromaterapii i muzykoterapii. Dzięki niemu harmonizuje się poziom energetyczny, usprawnia przepływ energii przez czakry, polepsza samopoczucie. W zależności od potrzeb może być masażem głęboko rozluźniającym lub pobudzającym.